Ostatnio dodane artykuły

Aktualności

 • Ogłoszenie o dialogu technicznym

  Sąd Apelacyjny w Szczecinie ogłasza dialog techniczny, którego przedmiotem będzie uzyskanie informacji i doradztwa w związku z planami przeprowadzenia postępowań na „Dostawę sprzętu komputerowego na rzecz sądów powszechnych apelacji szczecińskiej”, „Dostawę urządzeń drukujących na rzecz sądów powszechnych apelacji szczecińskiej” i „Dostawę serwerów i urządzeń sieciowych na rzecz sądów powszechnych apelacji szczecińskiej”.

  Czytajwięcejo:
 • Nowy numer Orzecznictwa Sądu Apelacyjnego w Szczecinie

  Ukazał się kolejny numer kwartalnika Orzecznictwo Sądu Apelacyjnego w Szczecinie (Nr 2/2018).

  Czytajwięcejo:
 • I Wydział Cywilny

  Sędziowie orzekający w I Wydziale Cywilnym

  Czytajwięcejo:
 • Znaki opłaty sądowej

  Zgodnie z treścią paragrafu 12 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 21 marca 2016 r. w sprawie sposobu uiszczania opłat sądowych w sprawach cywilnych (Dz. U. 2016 r. poz. 408 z późn. zm.) tradycyjne, papierowe znaki opłaty sądowej mogą być wykorzystywane nie dłużej niż do dnia 30 czerwca 2018 r.

  Czytajwięcejo:
 • Opracowanie ekspertyzy technicznej pod kątem oceny wytrzymałości stropu...

  Sąd Apelacyjny w Szczecinie z siedzibą w Szczecinie przy ul. Mickiewicza 163, 71-165 Szczecin zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości poniżej 30 000,00 euro na: "Opracowanie ekspertyzy technicznej pod kątem oceny wytrzymałości stropu między pomieszczeniami nr 220 a nr 124 w celu postawienia na nim ścianki działowej wykonanej z cegły pełnej o grubości 12 cm".

  Czytajwięcejo:

Galerie zdjęć