Podziękowania dla Sędziego Sądu Apelacyjnego w Szczecinie Pana Janusza Jaromina

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20 stycznia 2023 roku, w związku z przejściem w stan spoczynku, Pan Sędzia Sądu Apelacyjnego w Szczecinie Janusz Jaromin przestaje pełnić funkcję Rzecznika Prasowego Sądu Apelacyjnego w Szczecinie.

Funkcję tą pełnił od 22 maja 2006 roku, czyli prawie od początku istnienia Sądu Apelacyjnego w Szczecinie. Przez te wszystkie lata Pan Sędzia udzielił wielu wywiadów oraz  przekazywał mediom relacje o sprawach toczących się w Sądzie Apelacyjnym w Szczecinie. Przedstawiane przez Pana Sędziego informacje były zawsze rzetelnie i profesjonalnie przygotowane.

Działalność Pana Sędziego Janusza Jaromina jako Rzecznika Prasowego Sądu Apelacyjnego w Szczecinie nie ograniczała się jedynie do kontaktów z mediami. Pan Sędzia zajmował się też przybliżaniem zasad funkcjonowania sądownictwa uczniom szczecińskich szkół i dzieciom z  przedszkoli poprzez oprowadzanie po budynku Sądu Apelacyjnym w Szczecinie, służąc zarazem młodym ludziom swoją wiedzą i doświadczeniem, co czynił z dużym zaangażowaniem i poczuciem humoru.

Panie Sędzio, dziękujemy za te wszystkie lata ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Za długie godziny odpowiadania na telefony, także w dni wolne od pracy. Za przygotowywane informacje, za pracę z młodzieżą i dziećmi.  Będzie nam Pana Sędziego brakowało. Na nowym etapie życia życzymy wszystkiego co najlepsze, spokoju, ciekawych wyzwań i przede wszystkim zdrowia.

Z dniem 23 stycznia 2023 roku funkcję Rzecznika Prasowego Sądu Apelacyjnego w Szczecinie pełnić będzie Sędzia Sądu Okręgowego w Szczecinie delegowany do Sądu Apelacyjnego w Szczecinie Pan Robert Bury. Pan Sędzia Robert Bury orzeka w Sądzie Apelacyjnym w Szczecinie od dnia 1 września 2022 roku. Przez wiele lat pełnił funkcję Wiceprezesa i Prezesa Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum w Szczecinie, która wiązała się również m.in. z utrzymywaniem kontaktów z mediami.

Panu Sędziemu Robertowi Buremu życzymy zadowolenia z codziennych wyzwań oraz satysfakcji z pełnienia powierzonej funkcji.

Rejestr zmian dla: Podziękowania dla Sędziego Sądu Apelacyjnego w Szczecinie Pana Janusza Jaromina

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Szczecinie
Wytworzył:
Beata Górska
Opublikował:
Mateusz Kiernożycki
Dokument z dnia:
2023-01-20 07:44:09
Publikacja w dniu:
2023-01-20
Zmiany:
Podejrzyj