Aktualności

Artykuły

 • Konkurs: Prawa Dziecka Oczami Dzieci

  17.10.2014 r.

  Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych Pro Familia zaprasza dzieci i młodzież, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie „Prawa Dziecka Oczami Dzieci", realizowanym w ramach akcji „Sędziowie Rodzinni Dzieciom" objętej honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej.

 • Informacje statystyczne z ruchu spraw w wydziałach orzeczniczych

  09.10.2014 r.

  Uprzejmie informujemy, że informacje statystyczne z ruchu spraw w wydziałach orzeczniczych zostały uzupełnione o dane za III kwartał 2014 r.

  Więcej:

 • Niebieski Parasol 2014

  17.09.2014 r.

  Uprzejmie informujemy, iż w dniach 22-27 września 2014r. odbędzie się ogólnopolska akcja pn. „Niebieski Parasol" - Dni Bezpłatnych Porad Prawnych. Obecna edycja imprezy będzie nosiła hasło „Bądź mądry przed szkodą. Praca-Rodzina-Biznes" i została objęta honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polski Bronisława Komorowskiego. Ponadto do powyższej inicjatywy włączyły się lokalne władze Miasta Szczecin, co jedynie wzmacnia charakter powyższego wydarzenia.

  Czytajwięcejo:
 • Zarządzenie w sprawie ustalenia dnia 10 listopada 2014 roku dniem wolnym od pracy

  15.09.2014 r.

  Zarządzenie Prezesa Sądu Apelacyjnego w Szczecinie z dnia 15 września 2014 roku A.021-315/14 w sprawie ustanowienia dnia 10 listopada 2014 r. dniem wolnym od pracy w Sądzie Apelacyjnym w Szczecinie.

  Czytajwięcejo:
 • Ogłoszenie Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko stażysty - docelowo informatyka

  Po przeprowadzeniu w dniu 5 września 2014 roku II etapu konkursu, tj. praktycznego sprawdzianu umiejętności (test) i sprawdzeniu prac pisemnych, Komisja Egzaminacyjna ogłasza, że niżej wymienieni, kandydaci, zostali zakwalifikowani do etapu III – rozmowy kwalifikacyjnej ...

  Czytajwięcejo:
 • Ogłoszenie Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko stażysty - docelowo informatyka

  Ogłoszenie Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko stażysty - docelowo informatyka w I Oddziale Informatycznym w Sądzie Apelacyjnym w Szczecinie

  Czytajwięcejo:
 • Po raz pierwszy szczególna publikacja półrocznika Acta Iuris Stetinensis

  13.08.2014 r.

  Informujemy, że ukazał się kolejny numer Acta Iuris Stetinensis - numer szczególny, bowiem mający nową formułę merytoryczną, która będzie służyć wymianie myśli pomiędzy prawnikami-naukowcami a sędziami, adwokatami, radcami i prokuratorami, pracującymi w Szczecinie i regionie. Owe zmiany są skutkiem porozumienia o współpracy zawartego na początku 2013 roku między Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego a szczecińskim Sądem Apelacyjnym, Wojewódzkim Sądem Administracyjnym oraz Prokuraturą Apelacyjną w Szczecinie.

  Czytajwięcejo:
 • OGŁOSZENIE - Remont parkingu

  08.08.2014 r.

  W związku z przystąpieniem do remontu parkingu Sądu Apelacyjnego w Szczecinie przy ul. Mickiewicza 163, uprzejmie informujemy, że na czas remontu nastąpi zmniejszenie ilości miejsc postojowych i mogą wystąpić utrudnienia w parkowaniu samochodów.
  Remont zaplanowany został na czas dwóch miesięcy.


  Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

  Czytajwięcejo:
 • Ogłoszenie o konkursie na stanowisko asystenta sędziego - wyniki

  22.07.2014 r.

  Ogłoszenie o wynikach Konkursu na wolne stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Apelacyjnym w Szczecinie, przeprowadzonego w dniach 21 i 22 lipca 2014 roku

 • Ogłoszenie Przewodniczącego komisji ds. przeprowadzenia konkursu na stanowisko asystenta sędziego

  21.07.2014 r.

  Ogłoszenie Przewodniczącego komisji ds. przeprowadzenia konkursu na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Apelacyjnym w Szczecinie wyznaczonego na dni 21 - 22 lipca 2014 roku z dnia 21 lipca 2014 roku w sprawie osób dopuszczonych do III etapu konkursu (rozmowy kwalifikacyjnej), który odbędzie się w dniu 22 lipca 2014r.