Aktualności

Artykuły

 • UWAGA na fałszywe wiadomości mailowe!

  12.10.2016 r.

  Uwaga na fałszywe wiadomości mailowe rozsyłane ze skrzynki auto@stargard.sr.gov.pl

  Uprzejmie informujemy, że wiadomości mailowe rozsyłane ze skrzynki auto@stargard.sr.gov.pl nie mają żadnego związku z działalnością Sądu Rejonowego w Stargardzie. Załącznik o nazwie faktura_FVAT_0410.zip może stanowić nośnik złośliwego oprogramowania

  Czytajwięcejo:
 • Informacje statystyczne z ruchu spraw w wydziałach orzeczniczych

  12.10.2016 r.

  Uprzejmie informujemy, że informacje statystyczne z ruchu spraw w wydziałach orzeczniczych zostały uzupełnione o dane za III kwartał 2016 r.

  Więcej:

 • Uwaga: zmiana w organizacji ruchu w rejonie budynku Sądu Apelacyjnego w Szczecinie

  16.09.2016 r.

  Utrudnienia w dojeździe do Sądu Apelacyjnego w Szczecinie.

  W związku z pracami prowadzonymi przy przebudowie skrzyżowania ulic Mickiewicza, Żołnierskiej, Wernyhory i Reduty Ordona została czasowa zmieniona organizacja ruchu w rejonie Sądu Apelacyjnego w Szczecinie.

   

 • Powołanie Pana Sędziego Krzysztofa Górskiego do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego w Szczecinie

  17 sierpnia 2016 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył w Pałacu Prezydenckim akt powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego w Szczecinie Panu Sędziemu Krzysztofowi Górskiemu.

 • Informacje statystyczne z ruchu spraw w wydziałach orzeczniczych

  31.07.2016 r.

  Uprzejmie informujemy, że informacje statystyczne z ruchu spraw w wydziałach orzeczniczych zostały uzupełnione o dane za II kwartał 2016 r.

  Więcej:

 • Nowy numer Orzecznictwa Sądu Apelacyjnego w Szczecinie

  28.07.2016 r.

  Ukazał się kolejny numer Orzecznictwa Sądu Apelacyjnego w Szczecinie (Nr 2/2016).

 • Powołanie prezesa Sądu Apelacyjnego w Szczecinie

  15.06.2016 r.

  Uprzejmie informuję, iż z uwagi na zbliżający się termin wygaśnięcia kadencji Prezesa Sądu Apelacyjnego - Pana Ryszarda Iwankiewicza, który przypada na dzień 22 czerwca 2016 roku Minister Sprawiedliwości decyzją z dnia 14 czerwca 2016 roku, DSO-IV-1304-495/16, na podstawie art. 23 § 1 i art. 26 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. - Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz. U. z 2015 r., poz. 133 t.j. z późn. zm.), powołał Pana Macieja Żelazowskiego do pełnienia funkcji prezesa Sądu Apelacyjnego w Szczecinie z dniem 23 czerwca 2016 roku, na okres sześciu lat.

  Czytajwięcejo:
 • Zgromadzenie Ogólne Sędziów Apelacji Szczecińskiej

  Zgromadzenie Ogólne Sędziów Apelacji Szczecińskiej

  07.06.2016 r.

  W dniu 6 czerwca 2016 roku w Sądzie Apelacyjnym w Szczecinie odbyło się Zgromadzenie Ogólne Sędziów Apelacji Szczecińskiej, któremu przewodniczył Prezes Sądu Apelacyjnego w Szczecinie - Ryszard Iwankiewicz.

  Czytajwięcejo:
 • Uroczyste otwarcie nowego budynku Sądu Rejonowego w Szczecinku

  Otwarcie sądu w Szczecinku

  31.05.2016 r.

  W dniu 30 maja 2016 roku nastąpiło uroczyste otwarcie nowego budynku Sądu Rejonowego w Szczecinku. W uroczystości obok przedstawicieli Sądów - Prezesa Sądu Apelacyjnego w Szczecinie Ryszarda Iwankiewicza, Prezesa Sądu Okręgowego w Koszalinie Marka Ciszewskiego oraz Prezesa Sądu Rejonowego w Szczecinku Ireneusza Góry uczestniczyli m.in. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Łukasz Piebiak.

  Czytajwięcejo:
 • Komunikat o możliwości odbywania praktyk przez studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego

  Sąd Apelacyjny w Szczecinie informuje, iż zawarł z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego porozumienie w sprawie odbywania praktyk studenckichw tutejszym sądzie. W związku z powyższym zapraszamy wszystkich chętnych w miesiącach od czerwca do grudnia 2016r.

  Czytajwięcejo: